Dział handlowy

Jarosław
Mardaus
Doradca techniczno-handlowy

Dzień dobry Państwu, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert oraz szybką realizację zamówień. Służę Państwu pomocą i wsparciem na każdym etapie naszej współpracy. Jestem dla WAS. Zapraszam do kontaktu.

Artur
Krzywoń
Doradca techniczno-handlowy

W firmie Wienkra odpowiedzialny jestem za realizację zamówień, przygotowanie ofert w celu realizacji inwestycji oraz doradztwo techniczno-handlowe z zakresu klimatyzacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

Janusz
Cłapa
Doradca techniczno-handlowy

Do firmy WIENKRA  dołączyłem w 2015 roku. Aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości ukończyłem kierunki: Inżynieria Środowiska na Politechnice Krakowskiej oraz Handel i Zarządzanie Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym. Cenię sobie długotrwałe relacje z Klientami. Zapraszam do kontaktu.

Wojciech
Bąk
Doradca techniczno-handlowy

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako instalator klimatyzacji. Obecnie jestem doradcą techniczno-handlowym w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Za priorytet uważam nie tylko sumienne prezentowanie ofert sprzedaży produktów firmy Wienkra i nawiązywanie współpracy z Klientami, ale również sumienne doradzanie w zakresie przeprowadzania napraw. Służę pomocą w kwestii doradztwa technicznego

.

Łukasz
Piątek
Doradca techniczno-handlowy

W firmie Wienkra pracuję już 8 lat. Zajmuję się przygotowaniem ofert oraz  realizacją zamówień. Do moich obowiązków należy doradztwo techniczno-handlowe,  realizowanie odpowiedniego planu sprzedaży oraz budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi Klientami.

Krzysztof
Kleszcz
Doradca Techniczno-handlowy

W Firmie WIENKRA pracuję od 5 lat. Swoje doświadczenie zdobywałem na studiach związanych z wentylacją, klimatyzacją i ogrzewaniem. Ostatnie 2 lata studiów to praca w biurze projektowym, gdzie moim zadaniem było opracowanie projektów wentylacji i klimatyzacji oraz nadzór nad pracami na budowie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu mogę łatwiej i solidniej pomagać moim Klientom w trakcie doboru systemów klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania. Chętnie pomogę i Tobie!

Piotr
Leszczuk
Przedstawiciel regionalny: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
Łukasz
Jakubowski
Przedstawiciel Regionalny: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie
Wojciech
Miarczyński
Dyrektor Handlowy

Dział systemów VRF

Krzysztof
Miller
Przedstawiciel regionalny: śląskie, opolskie
W firmie Wienkra zajmuję się kontaktem bezpośrednim z osobami z branży HVAC z województwa Śląskiego oraz Opolskiego. Przy współpracy z moimi Klientami kieruję się hasłem „Biznes tworzą ludzie”, a dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu we współpracy B2B mam możliwość dopasowania odpowiedniego rozwiązania do potrzeb moich Klientów, co pozwala im oszczędzić czas i pieniądze.
Kinga
Koczara
MANAGER DS. PROJEKTÓW HVACR REGION: MAŁOPOLSKA, PODKARPACIE
Wraz z ukończeniem studiów magisterskich na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej rozpoczęłam swoją przygodę zawodową na stanowisku projektanta i inżyniera budowy w jednym z większych biur projektowych w Krakowie, kolejnym etapem rozwoju zawodowego była praca w firmie WIENKRA w której mam przyjemność realizować się już piąty rok. W zakresie instalacji HVACR służę Państwu pomocą począwszy od wsparcia na etapie projektu po finalizację sprzedaży inwestycji. Do zobaczenia przy okazji realizacji ciekawych tematów w regionie Małopolski i Podkarpacia.
Michał
Bochenek
Przedstawiciel regionalny: dolnoślaskie, wielkopolskie, lubuskie
Michał
Łazia
Przedstawiciel regionalny: mazowieckie
Szanowni Państwo, rynek HVAC pełen jest wyzwań i możliwości. Łącząc siły przy wspólnych projektach sprawmy aby sukcesy kolejnych lat były naszą wspólną wygraną. Mamy potencjał, mamy doświadczenie, a czas pozwoli osiągnąć nam wspólnie obrane cele. Zapraszam do współpracy.

Dział seriwsu

Bartosz
Młyński
INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO

W firmie Wienkra zajmuję się prowadzeniem szkoleń, na których staram się przekazać Państwu najważniejsze informacje z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji oraz pomp ciepła. Ponadto służę wsparciem technicznym z zakresu urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Realizuję dla Państwa również zamówienia na części gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Artur
Bodek
Specjalista ds. serwisu

W firmie Wienkra zajmuję się pomocą techniczną i doborem części do urządzeń klimatyzacyjnych, pomagam przy uruchomieniach systemów GMV GREE. Zajmuję się także zgłoszeniami gwarancyjnymi. Zapraszam do współpracy.

Biuro Handlowe

WIENKRA Sp. z o.o.

31-539 Kraków
ul. Kotlarska 34a

Tel. +48 12 428 55 00
Fax. +48 12 422 55 02

e-mail:

Internet: www.wienkra.pl
LG Internet : www.lg.wienkra.pl
GREE Internet : www.gree.wienkra.pl
TOSHIBA Internet : www.toshiba.wienkra.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Formularz kontaktowy

Wybierz dział:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
15 10301188 0000 0000 53403201
SWIFT: CITIPLPX


Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Gospodarczy KRS Nr 0000135860


NIP: 679-000-56-43
Regon: 350008743
NIP europejski: PL 6790005643

Logo Wienkra

WIENKRA Sp. z o.o.

Tel. +48 12 428 55 00

e-mail: